İngiliz Dili ve Edebiyatı Muafiyet Sınavı Speaking Saatleri
29 Eylül 2020 tarihinde 13:00-17:00 saatleri arasında yapılacak olan Speaking sınavı saatleri için öğrencilere ayrılmış saatler aşağıdaki tablodadır. Öğrencilerin kendileri için belirtilmiş saatlerde UZEM sistemine (http://nkuzem.nku.edu.tr/ )girerek speaking sınavına katılmaları gerekmektedir. Sınavın yapılabilmesi için öğrencilerin fotoğraflı kimlik belgelerinin hazır olması gerekmekte, ayrıca sınavın yürütülebilmesi için gerekli teknik özelliklerin (mikrofon ve kamera) çalışıyor olması gerekmektedir.
UZEM sistemi hakkında bilgi için http://nkuzem.nku.edu.tr/OgrenciKullanimKilavuzu/0/s/16516/22116 adresini ziyaret ediniz.
Yazılı sınav aynı gün 10:00-12:00 saatleri arasında yine UZEM sistemi üzerinden yapılacaktır.
Sınava girmede sorun yaşayan öğrencilerin Fen-Edebiyat Dekanlığı Öğrenci İşlerine dilekçe vermeleri gerekmektedir.
Duyuruları takip ediniz.
Saat |
Öğrenciler |
13:00-13:05 |
Marijan Ayo Çağlayan Adak |
13:05-13:10 |
Utku Girgin Emir Berkay Demirci |
13:10-13:15 |
Güven Gürkan Çağla Gezen |
13:15-13:20 |
Merve Özbay Sıla Uzundikme |
13:20-13:25 |
Sudenur Sarı Umut Cebiroğlu |
13:25-13:30 |
Ceren Kırımlı Aslı Ayrak |
13:30-13:35 |
Zeynep Bakış Hasan Sert |
13:35-13:40 |
Beyza Şen Erdem Cengiz |
13:40-13:45 |
Ezgi Çelik Sude Özdemir |
13:45-13:50 |
Esra Bakırcı Damla Yağızyılmaz |
13:50-13:55 |
Mert Erol Rabia Demir |
13:55-14:00 |
Mehmet Gökay Tepe Hamza Tunahan Uçan |
14:00-14:05 |
Eda Nur Güngörmez Ezgi Küçük |
14:05-14:10 |
Ceren Uca Burak Dursun |
14:10-14:15 |
Yunus Emre Seven Bucan Lara Tanış |
14:15-14:20 |
Salih Aksel Eren Tunalı |
14:20-14:25 |
Ersel Fahri Tozan Öykü Üren |
14:25-14:30 |
Sude Sena Can Yaren Yüksekkaya |
14:30-14:35 |
Muhammed Buğrahan Görmez Sena Yıldız |
14:35-14:40 |
Hüsna İri Zeynep Sevdem Kumsal |
14:40-14:45 |
Dicle Nazlı Keskin Özden Feray Coşkun |
14:45-14:50 |
Tuğçe Eker Ece Yel |
14:50-14:55 |
Yağmur Yüksel Beril Damla Yıldız |
14:55-15:00 |
Ecem Yılmaz Candan Kement |
15:00-15:05 |
Kardelen Güler Büşra Sultan Önal |
15:05-15:10 |
Petek Güngör Rumeysa Korkmaz |
15:10-15:15 |
Zehra Ateş Ayşegül Gömeç |
15:15-15:20 |
Eren Yurtsever Nuran Şengül |
15:20-15:25 |
Resul Tozlu Çağdaş Can |
15:25-15:30 |
Başak Tunçer Alper Kardaş |
15:30-15:35 |
Ahmet Tekin Aleyna Sancak |
15:35-15:40 |
Dinar Demir İsmail Gönültaş |
15:45-15:50 |
Melis Uluçay Kemal Can Aydın |
15:50-15:55 |
Zeliha Çalışkan Aybars Aydın |
15:55-16:00 |
Zilan Aksoy Nidanur Karabulut |
16:00-16:05 |
Edanur Çobanoğlu Gökhan Soğukpınarlı |
16:05-16:10 |
Nursena Tepe Sevgi Elif Kurtoğlu Baran Gök Deniz Eren Güdük Fahri Kunt Ender Yiğit Kesen Duygu Dinçsay Gizem Mehmed İrem Güney Eray Süleyman Memet Umida Abdurahmanova Atahan Yusupov Gülchehra Beganchova Doğukan Keskin Leyla Hojiyeva Feruza Mehmetkulova MHD DIAA TABIKH GULJAHAN SHAPYYEVA |